Web/Strona mobilna & Responsive Web Design

Twoja strona widoczna na każdym urządzeniu! 
 

Jeśli Twój serwis nie jest przystosowany dla ,,mobilnych użytkowników,, -codziennie tracisz wielu klientów.


Sieci 3G i WiFi zrewolucjonizowały dostęp do usług internetowych za pomocą urządzeń przenośnych… Podążając za duchem czasu, z myślą o naszych ,,mobilnych użytkownikach,, dopasowujemy Twoją witrynę do sprzętu, z którego korzysta.

UGOCOM modyfikuje Twoją ,,klasyczną,, stronę po to, aby mógł się z nią zapoznać każdy użytkownik posiadający dostęp do internetu.

 

Masz do wyboru dwie możliwości:


/ Responsive Web Design(Strona Responsywna) –stworzona dla użytkowników posiadających różne urządzenia z dostępem do sieci internetowej. Witryn automatycznie dopasowuje się do różnych wielkości ekranu (TV, duży monitor, smartfon, tablet itd.) bez konieczności uruchamiania specjalnej wersji strony na telefon. Treść, grafika, adres URL strony - nie ulegają zmianie. Zmienia się tylko jej wielkość. 

Strona mobilna – stworzona wyłącznie dla użytkowników urządzeń przenośnych: głownie smartfonów, tabletów, e-booków. Strona mobilna ma zazwyczaj nieco inną grafikę, sposób nawigowania oraz domenę(poprzedzoną literą ,,m,,). Dobrze skonfigurowana powinna ładować się automatycznie.