11.400.000 mln użytkowników Facebooka czeka na Ciebie!
11.400.000 mln użytkowników Facebooka czeka na Ciebie!

11.400.000 mln użytkowników Facebooka czeka na Ciebie!

Wielka siła sieci społecznościowych

Wrześniowy raport z 2013 roku wykazuje, iż aktualnie w Polsce znajduje się 11.400.000 mln użytkowników, czyli ok. 30% ludności w Polsce.  Z dnia na dzień, coraz bardziej popularne stają się także firmowe konta użytkowników.
 

Konta firmowe są najczęściej wykorzystywane do marketingu produktów, konfrontacji z odbiorcami, a także pozyskaniu i zatrzymania klientów. Należy zauważyć, że od 2003 roku, sieci te przyciągają uwagę młodych ludzi i stają się coraz bardziej istotne w ich życiu na co dzień… Młodzi ludzie są bombardowani ogromną liczbą nowości, które dostępne są TYLKO NA FACEBOOKU.  
 

Potencjalny użytkownik spędza na Facebooku średnio ok. 4 h 45 miesięcznie (według badań comScore od lutego 2011 roku),co znacznie wyprzedza Google. 

Pojawienie się kont firmowych na facebooku każdego dnia staje się dla coraz bardzo istotne . Dzisiaj, przy użyciu facebook’a, młodzi ludzie identyfikują firmy i produkty przez nie oferowane. 


Obecność fan page’a Twojej firmy na Facebooku to łatwy sposób na wypromowanie Twoich produktów, usług lub wydarzeń. .Dzięki niemu Twoja oferta staje się  bardziej rozpoznawalna, co pozytywnie wpływa na budowę wizerunku marki. Biężące aktualizacje, ciągle przypominają odbiorcy o Twoim produkcie, łączą odbiorców, wymuszając wymianę opinii pomiędzy nimi. Użytkownicy bardziej przychylnie spoglądają na firmę, która posiada swój profil. Staję się ona bardziej rozpoznawalna, co pozytywnie wpływa na budowę wizerunku marki. Darzą ją większym zaufaniem, co za tym idzie… z przyjemnością skuszą się na kupno oferowanych produktów.. W rezultacie czego - przekażą swoje pozytywne opinie innym użytkownikom. Dla Ciebie - oznacza to automatyczny wzrost liczby potencjalnych odbiorców! 

 

Odkryj korzyści promowania swojej marki: Social Media

Wróć