E-commerce na kryzys
E-commerce na kryzys

E-commerce na kryzys

Nowe możliwości, nowe formaty mediów, nowe zastosowania, nowe oczekiwania...

Polski rynek e-commerce rośnie w szybkim tempie, rozwijając się pomimo obecnego spowolnienia w gospodarce realnej.


W 2012 roku prawdopodobnie wzrósł o blisko 23 proc do wartości 21,5mld zł. Tempo wzrostu rynku e-commerce w Polsce wydaje się być podobne do tempa wzrostu notowanego w tym sektorze na całym świecie: według najnowszych szacunków firmy eMarketer, sprzedaż internetowa B2C (business-to-client) wzrosła globalnie w 2012 o 21,1 proc., po raz pierwszy w historii przekraczając wartość 1 biliona dolarów. W tym roku, globalny rynek e-commerce prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 18,3 proc. do wartości 1,298 bilionów dolarów.

E-commerce to wiele profitów. Przede wszystkim możliwość zaangażowania w handlu międzynarodowym. Brak konieczności płacenia czynszu oraz rachunków, płac dla pracowników, a także brak ryzyka kradzieży towarów, które oferujesz. Oszczędność czasu, pieniędzy, większy wybór, większa ilość okazji, rzeczy niszowe, a także możliwość konfrontacji ceny z innymi sprzedawcami.

Ugocom oferuje Tobie rozwiązania e-commerce, które dadzą Ci wszystkie te korzyści, a potencjalni odbiorcy zamienią się w rzesze zadowolonych klientów.

A zatem… pytanie nie brzmi ,,Dlaczego warto wybrać e-commerce?,, raczej ,,Dlaczego jeszcze nie korzysztasz z e-commerce?,,

 

Odkryj nasze usługi  : E-business & E-commerce

 

Wróć