Web/Pozycjonowanie(SEO)/Audyt WWW

Agencja UGOCOM Pozycjonowanie / Webmarketing audyt WWW

 

Audyt techniczny SEO to analiza strony Internetowej, a także określenie czynników, które negatywnie wpływają na kampanie SEO i możliwość ich usunięcia. 

Audyt jest bardzo dobrą podstawą do ulepszenia działania całego serwisu. To doskonała okazja do określenia celu prowadzenia Waszej witryny internetowej i tego, jak za  jej pomocą wzmocnić Wasz biznes.

Odkryj możliwości naszej agencji i dowiedz sie więcej o Audycie.

 

Informacje

Korzyści płynące z Audytu WWW

Nasz zespól opracuje szczegółowy raport z Audytu, dzięki któremu możliwe będzie ustalenie skutecznego planu działania majacego na celu poprawe wizerunek Twojej firmy w środowisku internetowym. 

 

/ Audyt pozycjonowania

Ten typ audytu polega na szczegółowej analizie całego serwisu, a także widoczności witryny w kontekście obecności słów kluczowych, najczęściej wpisywanych do wyszukiwarek przez użytkowników. Biorąc pod uwagę wszelkie aspekty, pomożemy Tobie znacznie poprawić wizerunek Twojej strony internetowej. 

 

/ Audyt konkurencyjny

Wykonujemy analizę porównawczą Twoich konkurentów (wykrywanie słów kluczowych generujących ruch na ich stronach, analizę semantyczną..) Calosc ma na celu uzyskanie nad nimi znacznej przewagi(użycie najbardziej efektywnych słów kluczowych).  

 

/ Audyt techniczny

Nasz zespół identyfikuje czynniki wpływające negatywnie na SEO(pozycjonowanie) witryny. 

Analizujemy elementy, takie jak:

Menu i siatka (nawigacja strony głównej, ilość i jakość linków wewnętrznych, mapa strony ...)

> Domena i adres URL (strona indeksowa, śledzenia w adresach URL, obecność plików indeksu map witryny, przepisywanie URL ...) 

> Tagowanie kodów źródłowych

itd.

 

/ Audyt redakcyjny

Redagowanie tekstów w kontekście SEO posiada własną specyfikę. Przeprowadzamy badania treści strony, polegające na analizie struktury i gęstości oraz semantyki słów kluczowych zawartych na witrynie.  

 

/ Audyt Backlinks

Trafność linków obecnych na stronie zdeterminowana przez indeksowanie Twojej witryny w wyszukiwarkach. Nasz zespół bada politykę linków użytych przez Twoich konkurentów, ilość i jakość linków przychodzących i wychodzących…

 

Porady & Zalecenia 

Po analizie, aby zmaksymalizować widoczność w wyszukiwarkach, otrzymasz do wykonania listę działań.

Zostaną one uszeregowane w kolejności priorytetowej (uwzględniając odpowiednią złożoność)
Raport z audytu witryny zostanie połączony z naszym wsparciem podczas realizacji zaleceń, aby jak najszybciej można było zoptymalizować treści obecne na Waszej stronie internetowej.

Nasz zespół pozostaje w ciągłej Państwa dyspozycji - aby uzyskać więcej informacji > Skontaktuj się z nami!