Szukasz prostego i intuicyjnego rozwiązania dla swojego biznesu?
Szukasz prostego i intuicyjnego rozwiązania dla swojego biznesu?

Szukasz prostego i intuicyjnego rozwiązania dla swojego biznesu?

Ugocom rekomenduje usługi Google dla Twojego przedsiębiorstwa.


Potrzebujesz szybkiej i efektywnej komunikacji w swoim zespole? Współpracy przy rozwoju własnych projektów? 


Agencja UGOCOM oferuje stworzenie zespołu profesjonalnych funkcji oferowanych przez Google specjalnie na potrzeby Twojej firmy. 

Krótki przegląd korzyści wynikających ze współpracy grupowej.

W ramach projektu z udziałem kilku pracowników, konieczne jest ustanowienie współpracy, która znacznie ułatwi wymianę informacji, a tym samym realizację całego przedsięwzięcia. Aby to zrobić, polecamy usługi Google Mail, zapewniając dostęp do wielu funkcji oferowanych przez Google: czat online, wspólny kalendarz, Google Drive.


Outre la messagerie traditionnelle, vous pourrez optimiser la gestion de vos projets grâce aux différentes services disponibles :

/ Na początek: chat.
Posiadasz możliwość połączenia internetowego z pracownikami i ciągłej, prostej wymiany informacji między wami, pomimo wszelkich ograniczeń geograficznych. Za pomocą czatu grupowego,  z łatwością odbędziesz rozmowę głosową lub wideo na laptopie, komórce lub tablecie. Wystarczy jedno kliknięcie, by spotkać się twarzą w twarz nawet z 15 współpracownikami lub klientami. To jest prawie to samo, co spotkanie w jednym pomieszczeniu.

Następnie: wspólny kalendarz 
Proste i praktyczne narzędzie, które w przyjemny sposób pozwoli Tobie lepiej zorganizować wszelkie spotkania i ważne wydarzenia dla Twojego przedsiębiorstwa. Udostępnianie kalendarza ułatwia znajdowanie wolnych terminów także na spotkania ze współpracownikami. Inteligentna funkcja planowania sugeruje spotkania w terminach, które pasują wszystkim. Będziesz otrzymywał przypomnienia, smsy i e-maile – dzięki czemu już nigdy nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Na koniec: Google Drive
Usługa ta stanowi ogromną wartość w odniesieniu do całokształtu pracy Twojej firmy.
Dzięki niej posiadasz bardzo łatwy dostęp do Twoich plików na Dysku. Dodany plik będzie zawsze dostępny na drive.google.com, przez aplikację mobilną lub wszędzie tam, gdzie Dysk Google będzie zainstalowany. Ze swoich plików możesz korzystać wszędzie. Na Dysku Google znajdziesz takie narzędzia jak Dokumenty, Arkusze i Prezentacje Google. Dzięki nim łatwo stworzysz listę zakupów, zaplanujesz imprezę lub przygotujesz prezentację – samodzielnie lub z innymi. Nie martw się o swoje pliki. Niezależnie od tego, co stanie się z Twoimi urządzeniami, pliki są bezpiecznie przechowywane na Dysku Google. Wszystko, co stworzysz i prześlesz na Dysk, należy do Ciebie i jest automatycznie oznaczane jako prywatne, chyba że zdecydujesz się to udostępnić.
 

Wymiana wiadomości i wspólne korzystanie z różnych narzędzi ułatwiają i usprawniają pracę w grupie. Dzięki czemu, szybciej skonfrontujesz swoją wiedzę i pomysły z całym swoim zespołem…
 

Sprawdź nasze szkolenia

 

Wróć